טבלת מידות

רוב הפריטים שלנו הם ONE SIZE  והם מעוצבים מתוך נקודת מחשבה על אקססוריז.

אנו סורגות את הפריטים בטכניקה מיוחדת של סריגה פתוחה ואז מכבסות כך שהפריט מתחיל קרוב לגוף ומתרחב בהתאם למבנה הגוף שלך, ובהתאם לתנועות הגוף שלך.

רוב הפריטים מתאימים למידות XS-XL 34-46

במקרים מסויימים, יש דגמים שיושבים יותר על הגוף, ואז ישנה התייחסות למידות, זה מפורט בפריטים הרלוונטים, וההתייחסות המהותית היא בד"כ לגובה.

לעיתים אנו יכולות לעשות גם התאמות ספציפיות למוצר, במקרה הצורך ובמידה וזה אפשרי, אם מעוניינת באפשרות הזו או שאת מעוניינת לברר ולודא ויש לך שאלות בנושא, את מוזמנת לפנות אלינו 

בשיחת טלפון או הודעה לטלפון 052-4816116

this post replica watches. Our site https://www.watchesreplica.es/. Recommended Site rolex replicas for sale. 55% off replika watches. this hyperlink https://www.winewatches.com/. try this bell and ross fake. have a peek at this web-site watch replica USA. learn this here now cheap denver nuggets jersey. find here Christian Wood Jersey 2022. 65% off dwightjersey.com. Highest Quality wholesale Gerald Green jersey. click here for info Isaac Okoro jersey. Up To 90% Off justinjerseys.com. see this here https://www.mariojerseys.com. have a peek here https://www.rajonjerseys.com. a knockout post Ben Simmons jersey.

או במייל – TOOSHAAYA@GMAIL.COM